16 januari 2013 om 08:00
< 1 min lezen

Goochelaar geeft startsein actie Kinderzwerfboek

REEUWIJK - Dinsdag verraste goochelaar en kindercabaretier Igor Krulsnor de leerlingen van basisschool De Regenboog in Reeuwijk. Zijn komst markeerde de start van de leesstimuleringsactie 'Kinderzwerfboek'. Dat meldt de website van De Regenboog.

De leerlingen van De Regenboog zijn na het optreden van Krulsnor meteen begonnen met het verspreiden van circa zeventig kinderzwerfboeken. Deze boeken zijn beschikbaar gesteld door de school zelf.

Elke dag komen meer boeken in omloop, omdat de leerlingen ook boeken uit hun eigen boekenkast halen en deze vervolgens laten zwerven.

Stichting Kinderzwerfboek is opgericht in 2010. Samen met het Nationaal Fonds Kinderhulp beoogt zij kinderen meer te laten lezen. Kinderzwerfboeken worden achtergelaten in bijvoorbeeld ziekenhuizen, winkels, scholen en treinen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Gouke Moes voorgedragen als minister van Onderwijs

    Vandaag om 10:09
    • Basisonderwijs

    Basisschool Weesperrijk wil nieuw technieklokaal en gaat daarvoor appelsap verkopen

    Vandaag om 10:04

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland