17 januari 2013 om 14:33
< 1 min lezen

Studenten De Groene Welle op Paard 2013

ZWOLLE - In Hardenberg vindt van 16 tot en met 20 januari Paard 2013 plaats. Voor de vijfde keer ondersteunen studenten van De Groene Welle de organisatie van dit hippische evenement. Dat meldt de website van de Zwolse onderwijsinstelling.

Studenten van de mbo-opleidingen Paardensport, Hoefsmid en Paardenhouderij helpen een handje bij de verschillende workshops, shows, clinics en demonstraties tijdens Paard 2013, dat wordt gehouden in de Evenementenhal.

Daarnaast lichten ze bezoekers van het evenement voor over hippische opleidingen en hebben ze de opbouw van Paard 2013 ondersteund.

Dankzij deze uitdagende opdracht doen studenten van De Groene Welle ervaring op met werkzaamheden die ook in hun toekomstige beroep kunnen voorkomen.

Op haar beurt krijgt de organisatie van Paard 2013 diensten en ideeën aangereikt van jonge aankomende professionals.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Studenten uit Groningen ontwerpen Boerderij van de Toekomst

    Vandaag om 12:34
    • MBO

    VISTA en Zuyd Hogeschool gaan intensiever samenwerken

    Gisteren om 14:08

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland