22 januari 2013 om 08:30
< 1 min lezen

Informatieavond voor ouders van kinderen met ADHD/autisme

BARNEVELD - Maatjeswerk Autisme houdt woensdagavond (19.30-22.00 uur) bij het Centrum voor Jeugd en Gezin Barneveld een informatieavond voor ouders van kinderen met ADHD en/of autisme. Tijdens deze avond staat het thema 'passend onderwijs' centraal.

Het oudernetwerk is bedoeld om ouders bij elkaar te brengen en ervaringen uit te wisselen. En om van elkaar te leren en te brainstormen over wat kinderen en ouders nodig hebben.

Het Centrum voor Jeugd en Gezin Barneveld erkent het belang van dit zelfstandige netwerk en faciliteert het. In oktober 2012 vond de eerste bijeenkomst plaats. Deze bleek een groot succes.

De informatieavond vindt plaats in het gebouw van het Centrum voor Jeugd en Gezin Barneveld. Vooraf aanmelden is vereist. Aan het bezoeken van deze avond zijn geen kosten verbonden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Speciaal Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Speciaal Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant