30 januari 2013 om 09:33
< 1 min lezen

Burgemeester Katwijk leest voor bij KOK kinderopvang

KATWIJK - Burgemeester Jos Wienen van de gemeente Katwijk leest vanochtend voor aan de peuters van KOK kinderopvang. De voorleesochtend bij deze Katwijkse kinderopvangorganisatie vindt plaats vanwege de Nationale Voorleesdagen 2013. Dat meldt Allesoverkatwijk.nl.

KOK kinderopvang besteedt met een speciaal programma tot en met deze week uitvoerig aandacht aan voorlezen. Ook in voorgaande jaren deed zij dat, omdat ze voorlezen van groot belang acht voor de taalontwikkeling van kinderen.

Het blijft overigens niet bij een bezoek van burgemeester Wienen. De komende dagen gaan ook de directeur van KOK kinderopvang, pedagogisch medewerkers en familieleden van de kinderen voorlezen op de kinderopvang.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Architect mag starten met ontwerp nieuw kindcentrum ondanks dat grond nog niet in handen van gemeente is

    Gisteren om 15:17
    • Kinderopvang

    Kinderdagverblijf op melkveebedrijf mag uitbreiden naar 64 kinderen

    13 november 2025 om 10:56

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht