8 februari 2013 om 12:26
< 1 min lezen

Nieuwe cao voor primair onderwijs

DEN HAAG - De vakbonden en de PO-Raad zijn definitief akkoord met het onderhandelingsakkoord dat ruim twee weken geleden werd gesloten. Dat meldt de PO-Raad op haar website.

Uit de ledenraadpleging van de PO-Raad bleek dat 88 procent van de leden zich in het akkoord kan vinden. De nieuwe cao, de CAO PO 2013, zal volgens afspraak niet meer in boekvorm verschijnen, maar alleen nog als pdf. Deze zal binnenkort op de websites van de PO-Raad en de vakbonden te vinden zijn.

De nieuwe cao bevat onder meer afspraken over het persoonlijk professionaliseringsbudget en de verplichte registratie voor schoolleiders. Ook zijn enkele aanpassingen gemaakt vanwege nieuwe wetgeving, fouten en onduidelijkheden. Het komende jaar zullen de onderhandelingspartners in gesprek gaan over de cao van 2014, waarbij dieper in zal worden gegaan op de moderne arbeidsverhoudingen in het basisonderwijs.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Overleden Joost Prinsen nam jeugd-tv net zo serieus als Shakespeare

    Vandaag om 15:13
    • Basisonderwijs

    Leren door te doen tijdens de Week van de Techniek 2025

    Vandaag om 13:27

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant