20 februari 2013 om 12:27
< 1 min lezen

Afscheid na veertig jaar onderwijs

HAARLEM - Op 2 maart zal Wim Catsman na veertig jaar in het onderwijs te hebben gewerkt met pensioen gaan. Catsman gaf les op de Prinses Beatrixschool in Haarlem. Daarover bericht Dichtbij.nl. 

Meester Catsman hoopt veel oud-leerlingen te zien op zijn afscheidsreceptie, die hij zelf ziet als een reünie. Catsman hoopt dat bezoekers van de reünie geld overmaken naar het goede doel, bij voorkeur het Koningin Wilhelminafonds (KWF). KWF Kankerbestrijding zet zich in op het gebied van wetenschappelijk onderzoek, voorlichting, patiëntenondersteuning en fondsenwerving.

In de vier decennia dat hij voor de klas stond heeft Catsman duizenden leerlingen de revue zien passeren. Oud-leerlingen kunnen zich aanmelden via receptiewimcatsman@hotmail.com.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van onderwijsvacatures
    • Onderwijsvacatures

    Marjolein Moorman over de Amsterdamse aanpak: ‘We moeten van elkaar leren wat werkt’

    25 oktober 2022 om 12:12
    • Onderwijsvacatures

    Week 29: hittesluiting, verplichte schoolkosten & kamernood

    22 juli 2022 om 18:00

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht