21 februari 2013 om 15:46
< 1 min lezen

Huub van Blijswijk voorgedragen als nieuwe voorzitter BOOR

ROTTERDAM - Huub van Blijswijk is door het algemeen bestuur van onderwijskoepel BOOR voor openbaar primair, voortgezet en speciaal onderwijs, voorgedragen als nieuwe voorzitter van het college van bestuur van BOOR.

Als nieuwe voorzitter moet Van Blijswijk de lastige financiële positie van BOOR op orde brengen. Door zijn werk als voorzitter van het college van bestuur bij Lucas Onderwijs in Den Haag heeft hij al ruime ervaring met de bedrijfsvoering van een onderwijsinstelling van grote omvang.

Het definitieve besluit om Van Blijswijk tot voorzitter te benoemen hangt nu af van de gemeenteraad van Rotterdam. Als zij akkoord gaat met de aanstelling, zal de nieuwe voorzitter met ingang van 1 augustus 2013 met de functie beginnen.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    TBI Praktijkfonds en The Brink Agency brengen onderwijs tot leven

    Gisteren om 15:34
  • Zes messen gevonden na vechtpartij bij middelbare school in Rotterdam
    • Voortgezet Onderwijs

    Leerling lichtgewond bij steekincident in Schiedam

    Gisteren om 14:38

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant