28 februari 2013 om 08:10
< 1 min lezen

Concept-cao voor onderwijsadviseurs

UTRECHT - Werknemers en werkgevers hebben een onderhandelaarsakkoord bereikt over de collectieve arbeidsvoorwaarden voor werknemers vallend onder de Groep Arbeidsvoorwaarden Onderwijsadviesbureaus. Het concept zal nu worden voorgelegd aan de leden van de vakbonden alvorens de nieuwe cao van kracht wordt.

Vakbond CNV Onderwijs meldt dat de onderhandelingen in het teken stonden van het behoud van werkgelegenheid en de continuïteit van de werkzaamheden. De marktomstandigheden zijn dusdanig verslechterd dat er geen ruimte was voor nieuw beleid. Zelfs het behoud van werkgelegenheid zal niet bij alle betrokken adviesorganisaties gegarandeerd kunnen worden.

De nieuwe cao zal gelden tot en met het einde van dit kalenderjaar. Leden van CNV Onderwijs kunnen hun stem uitbrengen via een online stemformulier (pfd).

Betrokken organisaties zijn onder meer BCO Onderwijsadvies, Cedin en Marant Adviseurs in leren & ontwikkeling.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Onderwijsraad wil dat er op school meer ruimte komt voor andere talen

    Vandaag om 08:37
    • Docenten

    Rijksuniversiteit Groningen kan bezuinigen zonder dat er gedwongen ontslagen vallen

    Gisteren om 13:39

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland