14 maart 2013 om 09:04
< 1 min lezen

Fancy fair op Franeker scholengemeenschap

FRANEKER - Christelijke scholengemeenschap Anna Maria van Schurman (AMS) in Franeker organiseert op 4 april (15.30-19.00 uur) een fancy fair. Het thema van dit goededoelenevenement is 'AMS in the AIR'. Daarover bericht de website van de middelbare school.

‘AIR’ staat voor de drie continenten/landen waarvoor de medewerkers en leerlingen van Anna Maria van Schurman tijdens de fancy fair geld inzamelen: Afrika, Indonesië en Roemenië.

Op de begane grond van het hoofdgebouw staat Roemenië centraal, op de eerste verdieping Indonesië en op de tweede verdieping Afrika. Bezoekers van de fancy fair kunnen er cultuur snuiven, spelletjes spelen, luisteren naar muziek en genieten van lekkernijen.

De helft van de opbrengst van de fancy fair gaat naar Edukans. De andere helft wordt verdeeld over drie stichtingen: Werkgroep Roemenië, Victory 4 All en Stichting ABA Expertise Centrum.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Dit gebeurde er in 2025 in het voortgezet onderwijs

    Vandaag om 12:46
    • Voortgezet Onderwijs

    Verdachte gymdocente keert niet terug op Connect College in Echt

    Vandaag om 11:03

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant