28 maart 2013 om 14:14
< 1 min lezen

Studiemateriaal altijd en overal bij de hand met NTI Library

De bibliotheek is door BuDH en het NTI speciaal ontwikkeld voor NTI-studenten en bereikbaar via de digitale leeromgeving van het NTI. Studiemateriaal is nu altijd en overal toegankelijk: via pc, laptop, tablet of smartphone.

De NTI Librabry is in eerste instantie beschikbaar gekomen voor eerstejaars studenten van de hbo-opleiding Integrale Veiligheid. Studenten hebben niet alleen over en altijd toegang tot het verplichte studiemateriaal, maar ook tot aanbevolen literatuur, het Tijdschrift voor Veiligheid en eventueel zelfs studiemateriaal van andere uitgevers. Studenten krijgen zo een optimale mix van online en klassikaal onderwijs.

Het NTI staat al ruim 70 jaar voor toonaangevend afstandsonderwijs. Het NTI biedt ruim 850 opleidingen en cursussen aan, van korte cursus tot volledige Masteropleiding, waarbij persoonlijke begeleiding door docenten en een mentor wordt geboden.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Verplichte medische keuring rijbewijs voor mensen met ADHD afgeschaft per 1 april 2026

    Vandaag om 09:00
    • Cursussen

    Psychologiestudenten leren ondernemen in nieuwe workshops

    Gisteren om 09:38

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht