16 april 2013 om 12:39
< 1 min lezen

Recyclingworkshops voor kinderen

HULST - Gemeenten in de provincie Zeeland zijn begonnen met het organiseren van workshops op de Buitenschoolse Opvang over de inzameling en het recyclen van elektronische apparaten, de zogenaamde e-waste. Dat meldt Omroep Zeeland.

Door de kinderen actief te betrekken bij het inzamen van de apparatuur en samen met hen uit te pluizen waar deze uit is opgebouwd, wordt de kinderen het belang van duurzaamheid bijgebracht. Ook leren ze door de workshops veel over techniek.

Tenslotte hebben de workshops ook een zeer goede invloed op de creativiteit van de kinderen. Van de materialen die uit de e-waste worden gewonnen, maken zij namelijk kunstwerken. Deze kunstwerken zullen op het eind van het jaar worden tentoongesteld, waarbij het mooiste kunstwerk met een prijs zal worden beloond.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kinderdagverblijven Monster halen recordbedrag op voor Make-A-Wish Nederland

    Vandaag om 11:49
    • Kinderopvang

    Meer kinderen dan verwacht aangemeld voor gratis peuteropvang in Zeeuws-Vlaanderen

    Gisteren om 12:12

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland