18 april 2013 om 09:45
< 1 min lezen

ROC biedt deelnemers Certificaat Ondernemerschap

EDE - Het ROC A12 heeft tijdens de 'Centrum voor Innovatie'-managementconferentie een innovatief idee gepresenteerd, namelijk een digitaal platform om deelnemers te ondersteunen in het behalen van een Certificaat Ondernemerschap. Dat meldt Weekkrant.nl.

Het ROC heeft het certificaat in samenwerking met het lokale bedrijfsleven ontwikkeld. Het certificaat geeft deelnemers de mogelijkheid te leren over wat ondernemerschap precies inhoudt. Dat het meer is dan het doen wat er gevraagd wordt.

Deelnemers kunnen het certificaat halen naast hun reguliere opleiding en kunnen zich op die manier bij het solliciteren beter onderscheiden. Toekomstige werkgevers kunnen namelijk dankzij het certificaat het ondernemerschap van de sollicitant op waarde schatten.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Scholen Heemskerk en Beverwijk maandag allemaal weer open

    Gisteren om 15:05
    • MBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    Gisteren om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht