21 mei 2013 om 09:57
< 1 min lezen

Aanmelden voor predicaat Excellente school 2013

UTRECHT - Wil uw school kans maken op het predicaat 'Excellente school'? Tot en met 24 mei kunt u zich hiervoor aanmelden. Daarover bericht de website van de PO-Raad.

In tegenstelling tot 2012 kunnen dit jaar niet alleen basisscholen en middelbare scholen zich aanmelden om in aanmerking te komen voor het predicaat, maar ook scholen in het speciaal basisonderwijs, (voortgezet) speciaal onderwijs en praktijkonderwijs.

Van scholen wordt verwacht dat zij een zelfevaluatie insturen. Daarnaast moeten zij voor een onafhankelijke jury een presentatie geven. Is de jury daarvan onder de indruk, dan krijgen zij komend najaar bezoek van enkele juryleden.

De jury maakt over alle deelnemende scholen een voorlopig rapport op, dat de scholen in november zullen ontvangen. Eind 2013 draagt de jury kandidaten voor aan staatssecretaris Sander Dekker. Die maakt vervolgens bekend welke scholen zich ‘Excellente school 2013’ mogen noemen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Student Curio mag zijn mbo-opleiding alsnog afmaken van de Raad van State

    Vandaag om 14:48
    • MBO

    Hypotheekadviseur wil studieschuld niet langer laten meetellen bij hypotheekaanvraag

    Vandaag om 09:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant