29 mei 2013 om 11:37
< 1 min lezen

Sponsorloop en Indisch buffet voor goede doel

TEYLINGEN - Morgenmiddag doen kinderen van Trias Kinderopvang mee aan de sponsorloop die deze kinderopvangorganisatie organiseert in Park Rusthoff in Teylingen. Dat meldt Deteyding.nl.

Rond 16.30 uur wordt gestart met rekken en strekken. Na de warming-up beginnen de peuters aan hun ronde. Daarna is het de beurt aan de kinderen van 4 tot 7 jaar en vervolgens aan de kinderen van 7 tot 12 jaar.

Na de sponsorloop kunnen belangstellenden deelnemen aan een Indisch buffet. Bij goed weer kan gegeten worden aan tafeltjes in Park Rusthoff.

De opbrengst van de sponsorloop en het Indisch buffet is bedoeld voor het Eruobodo House in Nigeria. Daar worden kwetsbare kinderen opgevangen. Bijvoorbeeld gehandicapte kinderen of kinderen met hiv.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kwart van zzp’ers in het onderwijs of kinderopvang werkt toch liever in loondienst

    Gisteren om 14:31
    • Kinderopvang

    Gedupeerde ouders toeslagenaffaire kunnen nu kiezen uit twee routes voor herstel

    Gisteren om 13:20

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht