6 juni 2013 om 07:02
< 1 min lezen

Informatieavond voor verpleegkundigen op ROC Mondriaan

DEN HAAG - Volgens de Wet BIG (Beroepen in de Individuele Gezondheidszorg) is iedereen die zich voor 1 januari 2009 als verpleegkundige heeft geregistreerd, verplicht om zich voor 1 januari 2014 te laten herregistreren. Mondriaan Bedrijfs- en Particuliere Opleidingen van ROC Mondriaan in Den Haag organiseert een informatieavond over het herregistreren, de toetsing en de scholing. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

Mondriaan Bedrijfs- en Particuliere Opleidingen geeft verpleegkundigen de kans om een Periodiek Registratie Certificaat (PRC) te behalen. Dit certificaat is noodzakelijk om in het BIG-register opgenomen te blijven. Verpleegkundigen die zich niet opnieuw registreren, mogen hun beroep niet langer uitoefenen.

De informatieavond vindt maandag van 19.30 tot 21.30 uur plaats aan de Aspasialaan 19 in Den Haag (Leidschenveen). Meer informatie vindt u op Rocmondriaan.nl.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Scholen Heemskerk en Beverwijk maandag allemaal weer open

    Gisteren om 15:05
    • MBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    Gisteren om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht