26 juni 2013 om 11:33
< 1 min lezen

IBM Career Event op Hanzehogeschool Groningen

GRONINGEN - Op de Hanzehogeschool Groningen gaat vandaag om 11.00 uur het IBM Career Event van start. Tot 17.00 uur zal het IBM Services Center Groningen in vier sessies een presentatie houden over nieuwe ICT-banen. Daarover bericht de website van de Hanzehogeschool Groningen.

Het IBM Services Center Groningen biedt de komende drie jaar werkgelegenheid aan 350 afgestudeerde technologiestudenten en ervaren professionals met een technische achtergrond. Vandaag wordt een start gemaakt met het werven van de eerste honderd mensen.

Daarnaast worden vanaf komend studiejaar stageplekken en ruimte voor afstudeeropdrachten aangeboden om zodoende het beste technologietalent voor de stad en regio te behouden.

Verder ontwikkelt de Hanzehogeschool Groningen minoren om de overgang naar het werken bij IBM nog efficiënter te laten verlopen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Voornamelijk Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg

    Vandaag om 14:08
    • HBO

    Vanaf 2026 kunnen Google en Microsoft vervangen worden voor Europese clouddienst in onderwijs

    Vandaag om 09:46

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht