8 juli 2013 om 09:58
< 1 min lezen

Leerlingen op zoek naar de schat

BALKBRUG - Het Wilde Westen herleefde vorige week in Balkbrug. In Openluchttheater Avereest hielden leerlingen uit groep 8 van openbare basisschool Prinses Margriet hun schoolmusical. Dat meldt Hardenberg.nu.

Aanvankelijk was het de bedoeling dat zij hun musical zouden opvoeren in MFC ’t Trefpunt. Maar de weersomstandigheden waren zo goed dat toch gekozen werd voor een buitenlocatie.

De musical ging over cowboys en indianen. In het fictieve Goldlane City startten de jonge acteurs een zoektocht naar een schat. Ouders hadden vooraf een handje geholpen met het maken van de decors.

De musical werd bijgewoond door een groot aantal belangstellenden. Een passend afscheid van en voor de leerlingen uit groep 8.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Staphorsters kunnen vanaf januari 2026 ondersteuning aanvragen voor schoolspullen

    24 december 2025 om 15:55
    • Basisonderwijs

    Gymdocenten lopen risico op gehoorschade door al het lawaai in de sporthal

    24 december 2025 om 15:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant