26 juli 2013 om 10:37
< 1 min lezen

PPSI-conferentie Pesten: De aap uit de mouw

AMERSFOORT - Project Preventie Seksuele Intimidatie (PPSI) organiseert op 14 november de jaarlijkse conferentie 'Pesten: De aap uit de mouw'. Een conferentie voor contactpersonen en interne vertrouwenspersonen in het voortgezet onderwijs.

Centraal tijdens deze conferentie staan pesten en de rol van de vertrouwenspersoon bij de aanpak van pesten, het pestbeleid en de sociale veiligheid op school.

De conferentie in Regardz De Eenhoorn in Amersfoort duurt van 09.30 tot 16.15 uur. Vooraf aanmelden is vereist. Aan deelname zijn kosten verbonden. Surf voor meer informatie naar PPSI.nl.

PPSI werkt aan het bevorderen van de sociale veiligheid in het onderwijs. Zij ondersteunt scholen bij het aanpakken en voorkomen van ongewenste omgangsvormen en het adequaat behandelen van klachten. Dit doet PPSI in opdracht van het ministerie Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Docenten

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Docenten

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland