29 augustus 2013 om 11:37
< 1 min lezen

A-status kinderopvang voor gemeente Heerde

HEERDE - Goed nieuws voor inwoners van Heerde en omstreken: de Inspectie van het Onderwijs heeft de gemeente Heerde de A-status voor kinderopvang toegekend. Daarover bericht de website van de gemeente Heerde.

Onderwijswethouder Hubert Bögemann is vanzelfsprekend zeer content met de toekenning: “Een aantal jaren geleden bleek bij een inspectie dat we niet voldeden aan alle eisen van onze toezicht- en handhavingstaken. We hebben toen een verbetertraject ingezet. Ik ben blij dat we dit met succes hebben afgerond.”

Bögemann wijst erop dat de kwaliteit van de kinderopvang in Heerde nooit in het geding is geweest. “De kinderopvang was en is goed. De A-status heeft niet te maken met de kwaliteit van de kinderopvang zelf, maar met toezicht en handhaving door de gemeente. Ouders kunnen erop vertrouwen dat de kinderopvang in Heerde ook in de toekomst goed blijft.”

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kinderdagverblijven Monster halen recordbedrag op voor Make-A-Wish Nederland

    Gisteren om 11:49
    • Kinderopvang

    Meer kinderen dan verwacht aangemeld voor gratis peuteropvang in Zeeuws-Vlaanderen

    13 januari 2026 om 12:12

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland