11 september 2013 om 08:07
< 1 min lezen

Week tegen Pesten in Zwolle

ZWOLLE - Maandag is in Zwolle de Week tegen Pesten van start gegaan. Tot en met 14 september worden allerhande activiteiten rondom dit thema georganiseerd op scholen en in bijvoorbeeld jongerencentra en buurthuizen. Daarover bericht de website van de gemeente Zwolle.

De Week tegen Pesten wordt georganiseerd door het Netwerk voor Jeugd en Gezin Zwolle (NJG), gemeenteraadsleden en jongeren. Sommige scholen besteden de hele week aandacht aan het thema, de bibliotheek biedt diverse activiteiten aan en er zijn voorlichtingsbijeenkomsten.

Surf naar Cjgzwolle.nl voor het programma. Op deze website staat ook een lijst van materialen (boeken, films, websites) waarmee u thuis aandacht kunt geven aan het voorkomen van pesten.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Leesbevorderingsaanpak werkt, kinderen massaal lid van de bibliotheek

    Gisteren om 10:57
    • Basisonderwijs

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    Gisteren om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht