2 oktober 2013 om 10:33
< 1 min lezen

Middelbare scholieren voor de klas

BEMMEL - Donderdag stond middelbare school OBC Bemmel in het teken van de Europese Dag van de Talen. De school organiseerde deze dag alweer voor de elfde maal. Leerlingen die op OBC Bemmel tweetalig onderwijs (TTO) volgen, gaven ter gelegenheid van de Europese Dag van de Talen Engelse les op hun voormalige basisschool. Dat meldt Lingewaard.nieuws.nl.

Op hun oude basisschool brachten zij leerlingen uit groep 7 en 8 middels leerzame en leuke taalspelletjes meer kennis van de Engelse taal bij.

De middelbare scholieren van OBC Bemmel zijn een ervaring rijker. Voorafgaand aan de lessen moesten ze bijvoorbeeld contact opnemen met de basisschool en de Engelse les voorbereiden. Ook voor henzelf een leerzame dag dus.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Basisonderwijs

    Staphorsters kunnen vanaf januari 2026 ondersteuning aanvragen voor schoolspullen

    24 december 2025 om 15:55
    • Basisonderwijs

    Gymdocenten lopen risico op gehoorschade door al het lawaai in de sporthal

    24 december 2025 om 15:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant