6 december 2013 om 12:35
< 1 min lezen

Pfizer Prijs voor Nijmeegse alumnus

NIJMEGEN - Alumnus Daniel Wesche van de Radboud Universiteit Nijmegen heeft voor zijn baanbrekende stamcelonderzoek de Pfizer Prijs voor Life Sciences gewonnen. Daarover bericht de website van de Nijmeegse universiteit.

Wesche is onlangs aan de Radboud Universiteit Nijmegen afgestudeerd in de biomedische wetenschappen. Hij onderzocht tijdens zijn afstudeeronderzoek bij het Massachusetts General Hospital in Boston waarom het proces van huidcel naar stamcel niet effectief verloopt. Aan de Pfizer Prijs is een geldbedrag van 5.000 euro verbonden.

Vier andere studenten van de Radboud Universiteit Nijmegen ontvingen een aanmoedigingsprijs bij de Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Onderzoek gelijke ontwikkelings- en onderwijskansen krijgt impuls met nieuwe leerstoel

    Vandaag om 13:05
    • Universiteit

    Tilburg University stelt eisen aan samenwerking met Hebrew University

    Vandaag om 12:08

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht