9 december 2013 om 10:40
< 1 min lezen

Havisten ontwerpen pretparken bij Saxion

ENSCHEDE - Welk team van havoleerlingen bedenkt het beste ontwerp voor een pretpark? Vrijdag bonden havisten tijdens de Fun Park Challenge 2013 bij hogeschool Saxion in Enschede de strijd met elkaar aan. Komende donderdag zullen nog meer havoteams dat doen. Daarover bericht de website van Saxion.

Op beide dagen ontwerpen vijftien teams van vijf leerlingen per team attracties voor hun fictieve pretpark. Zij geven hieraan vorm in de Saxion-labs en presenteren hun ideeën vervolgens aan een jury.

In totaal nemen 150 leerlingen van elf middelbare scholen deel aan de Fun Park Challenge 2013. Beide dagen vindt de wedstrijd van 09.15 tot 15.15 uur plaats in de kantine van het Saxion-gebouw aan de M.H. Tromplaan.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland