3 februari 2014 om 17:35
< 1 min lezen

Echte reptielen bij kindercentrum Anne Dak

De kinderen bij kindercentrum Anne Dak waren de afgelopen weken druk in de weer met het thema ‘Wilde dieren’. Ze knutselden krokodillen en diverse andere wilde dieren. Bovendien lazen de pedagogisch medewerkers de kinderen veel dierenverhalen voor, dansten de kinderen op dierenmuziek en maakten ze verschillende dierengeluidjes. Ook het prentenboek van het jaar ‘Krrr…okodil’, dat tijdens Nationale Voorleesdagen vorige week werd voorgelezen sloot goed aan bij het thema.

Het hoogtepunt van dit thema was het bezoek van Exotus Serpenti met echte reptielen! Tijdens de reptielenpresentatie waren de kinderen heel stoer. Ze aaiden een baardagaam, een hagedis die alleen in Australië leeft, en gaven deze zelfs een kusje. Sommige durfals durfden de baardagaam zelfs vast te houden Het spannendste moment was natuurlijk wel de grote slang die Exotus Serpenti had meegenomen. Dit was namelijk een heuse koningspython, die anderhalve meter lang kan worden. Ook durfden sommige kinderen de python vast te houden. Wat een helden! 
 
De kinderen vonden het een erg leuke dag. Zij waren onder de indruk en gingen vol grote verhalen naar huis. Maar eerlijk is eerlijk, ze waren uiteindelijk wel blij dat er geen tijger was gekomen, want dat vonden ze dan toch wel een beetje eng.

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Samenhang beleid rond onderwijs en kinderopvang verschilt per gemeente

    Vandaag om 13:52
    • Kinderopvang

    Kinderopvang, gemeente en gymnastiekvereniging gaan samen voor herinrichting oude turnhal

    Vandaag om 10:31

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland