18 februari 2014 om 11:49
< 1 min lezen

AOb op scholenbezoek om passend onderwijs

De Algemene Onderwijsbond (Aob) gaat op 6 en 13 maart langs op scholen om in gesprek te gaan over het passend onderwijs en samen met de leraren een checklist in te vullen. Het bezoek moet vooral leraren de mogelijkheid geven hun ervaringen te delen.

“Iedereen krijgt met passend onderwijs te maken, maar naar de vragen en opmerkingen van het personeel wordt nog onvoldoende geluisterd,” volgens Aob-bestuurder Liesbeth Verheggen. 
Om de invoering van het passend onderwijs een succes te laten zijn, moet er niet alleen op bestuurlijk niveau gesproken worden, maar moet ervoor gezorgd worden “dat de stem van het personeel wél gehoord wordt.”
 
De resultaten van de checklist en de ervaringen en verhalen van het onderwijspersoneel, worden door de AOb gebruikt voor de Week van het Passend Onderwijs (24 tot en met 28 maart) om zo de stem van het personeel te laten horen. 
 
De schoolbezoeken van de AOb zijn op donderdag 6 maart voor de regio’s waar geen carnavalsvakantie is en op donderdag 13 maart voor de regio’s waar dat wel het geval is.

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Nationaal Schoolontbijt laat 300.000 leerlingen op school ontbijten

    Vandaag om 11:15
    • Basisonderwijs

    Vuurwapen bij schooluitje blijkt uiteindelijk helemaal niet gevaarlijk te zijn

    Vandaag om 11:02

Aankomende evenementen

10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht