24 februari 2014 om 10:47
< 1 min lezen

Burgemeester Eindhoven opent nieuwbouw school

HEEZE - Afgelopen woensdag heeft burgemeester Paul Verhoeven van de gemeente Heeze-Leende samen met een wethouder de nieuwbouw van het havo en vwo van De Berkenschutse in Heeze officieel geopend. Daarover bericht het Eindhovens Dagblad.

Leerlingen van De Berkenschutse, van wie velen autistisch zijn, hebben niet alleen actief meegedacht over de nieuwbouw, maar zijn ook op actieve wijze betrokken bij de nieuwbouw van hun school. Zo hielpen ze bijvoorbeeld bij het leggen van de betonnen vloerplaten.

Momenteel telt de school voor speciaal onderwijs nog 312 leerlingen. Na de invoering van de Wet passend onderwijs zullen vermoedelijk over enkele jaren nog 160-170 leerlingen De Berkenschutse bezoeken.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Nationaal Schoolontbijt laat 300.000 leerlingen op school ontbijten

    Vandaag om 11:15
    • Speciaal Onderwijs

    Tien kinderen met beperking in Geldrop per 1 januari mogelijk zonder specialistische kinderopvang

    6 november 2025 om 08:37

Aankomende evenementen

10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht