4 maart 2014 om 13:25
< 1 min lezen

Delegatie Hanzehogeschool Groningen bezoekt Korea en China

Een delegatie van de Hanzehogeschool Groningen bezoekt deze week een aantal (partner)universiteiten in Hong Kong, Macau, Incheon en Seoul. De delegatie bestaat onder meer uit twee leden van het College van Bestuur en vertegenwoordigers van de International Business School en het Instituut voor Marketing Management. 

De delegatie praat in China en Korea over partnerschap, onderzoeksprojecten en uitwisselingen van studenten en docenten. Daarnaast wordt gesproken over samenwerkingsverbanden met het Confucius Instituut Groningen. 
 
In China worden bezoeken afgelegd aan de Lingnan University, de University of Macau en de Hong Kong Polytechnic University. 
 
In Korea wordt gesproken met partner Incheon National University. Daarnaast wordt een bezoek gebracht aan de Hanyang University in Seoul. Deze laatste universiteit staat bekend als de Cyber University, gespecialiseerd in online learning. De Hanzehogeschool Groningen maakte vorige maand bekend ongeveer 10 miljoen euro te investeren in een nieuwe ICT-omgeving onder de noemer Hanze Innovate

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland