12 maart 2014 om 09:16
< 1 min lezen

Bijeenkomst TEDxHagueAcademy op De Haagse Hogeschool

DEN HAAG - Op De Haagse Hogeschool wordt op 19 maart door de TEDxHagueAcademy een bijeenkomst over ‘Secure Societies’ georganiseerd. Daarover bericht de website van De Haagse Hogeschool.

De bijeenkomst start om 18.00 uur en duurt tot 22.00 uur. Het programma telt vier TEDxHagueAcademySalon-lezingen. Deze hebben één gemeenschappelijk thema: de relatie tussen veiligheid en onze samenleving.

Sprekers Vera Winthagen, Kenneth Luongo, Kianoush Ramezani en Andro Vos zullen uiteenzetten op welke manieren deze relatie zowel uitdagingen als mogelijkheden creëert.

Kunt u de bijeenkomst niet bijwonen? Deze is ook te volgen op een livestream via een link op de website van de TEDxHagueAcademy. Op Tedxhagueacademy.org/information vindt u meer informatie.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland