20 maart 2014 om 09:16
< 1 min lezen

Rabobank Hockey World Cup 2014: studenten helpen Defensie

DEN HAAG - ROC Mondriaan heeft afgelopen week samen met de gemeente Den Haag en het ministerie van Defensie een samenwerkingsovereenkomst ondertekend. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

Van 31 mei tot en met 15 juni vindt in Den Haag de Rabobank Hockey World Cup 2014 plaats. ROC Mondriaan en het ministerie van Defensie gaan helpen bij de voorbereiding van dit kampioenschap. Studenten van de mbo-opleiding Veiligheid en Vakmanschap van ROC Mondriaan bieden dan ondersteuning bij de verkeersafhandeling op de parkeerterreinen rondom het Kyocera Stadion.

Bijzonder ook is de inzet van de genieklas. Deze klas, een groep studenten, gaat Defensie ondersteunen bij het aanleggen van tijdelijke bruggen en wegverhardingen. Dat is tegelijkertijd een uitstekende voorbereiding op hun vervolgopleiding bij Defensie.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Gisteren om 11:29
    • MBO

    Week van de Studiekeuze helpt jongeren en hun ouders tijdens een belangrijk proces

    Gisteren om 11:24

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht