26 maart 2014 om 14:10
< 1 min lezen

College voor kinderen op Erasmus Universiteit Rotterdam

Professor dr. Hein Klemann geeft vandaag college aan leerlingen van groep 7 en 8 van zes Rotterdamse scholen. Ongeveer zeventig leerlingen komen naar de universiteit waar Klemann, gekleed in toga, zal vertellen over het ontstaan van de Rotterdamse haven.

Klemann is hoogleraar Sociale en Economische Geschiedenis. Hij zal historisch beeldmateriaal laten zien van de Rotterdamse stad en haven en hij zal vragen van de leerlingen beantwoorden.

De Erasmus biedt sinds dit schooljaar het zogeheten Erasmus Junior Pakket aan. Scholen kunnen intekenen op verschillende activiteiten die de universiteit organiseert om leerlingen kennis te laten maken met wetenschap. Soms zijn de activiteiten op de eigen school en soms op de universiteit zelf.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland