20 juni 2014 om 11:25
< 1 min lezen

CBR schorst examinator wegens mogelijk gesjoemel

Volgens het CBR zijn signalen binnengekomen ‘over de integriteit bij het uitoefenen van het vak’ door de medewerker. De examinator zit gedurende het onderzoek thuis.

Vorige maand meldde RTL Nieuws dat jaarlijks tientallen mensen die zakken voor het rijexamen of zelfs helemaal geen examen hebben gedaan, toch een rijbewijs kunnen aanvragen bij de gemeente. Dit wordt nog onderzocht, maar het CBR heeft al gezegd zich niet in het beeld te herkennen. Deze kwestie zou niets te maken hebben met de schorsing.

Het CBR heeft ongeveer zevenhonderd examinatoren in dienst. Jaarlijks nemen zij gezamenlijk zeshonderdduizend examens af. Een verbeterplan moet de fraude met theorie- en praktijkexamens terugdringen.

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Johan Willem Frisokazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

    25 augustus 2025 om 15:20
    • Cursussen

    Verschillende rijschoolhouders willen alleen nog maar rijles geven in een automaat

    25 augustus 2025 om 13:33

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht