20 juni 2014 om 12:03
< 1 min lezen

Groot samenwerkingsverband de Twentse School gestart

Op donderdag is het startschot gegeven voor de Twentse School. Het idee achter het project is dat overheden van en met elkaar leren door gezamenlijk opleidingen en trainingen te organiseren en te volgen. De Twentse School is een samenwerkingsverband tussen veertien Twentse gemeenten, de Regio Twente, de Veiligheidsregio Twente, het belastingkantoor en het waterschap Vechtstromen. Dit meldt RTV Oost. 

Wethouder Lievers van Hengelo gaf het startschot. ”De Twentse School gaat een belangrijke bijdrage leveren aan de interne arbeidsmarkt van de Twentse overheid. Daar waar de collega’s elkaar leren kennen in de trainingen ontstaat kruisbestuiving, herkenning en nieuwsgierigheid”, stelt Lievers.
 
De Twentse School werkt digitaal. Deze maand zal er nog gestart worden met drie trainingen. Deze heten: ‘Profileer jezelf met de sociale media’, ‘Arbeidsmediation’ en ‘Schakelen: van probleem naar uitdaging’. 
 
De trainingen moeten er voor gaan zorgen dat zowel de werkgevers als de medewerkers van de organisaties zich kunnen inzetten voor de nieuwe uitdagingen dit op stapel zijn, onder meer door de veranderingen in Jeugdzorg en de AWBZ. De deelnemende partijen creëren door samen te werken in de Twentse School meer ruimte en mogelijkheden voor toekomstgericht personeelsbeleid.
 
© Nationale Onderwijsgids    

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Honderden mensen leerden levens redden tijdens Somertijd Reanimatiedag

    Gisteren om 11:13
    • Cursussen

    Nieuwegeinse jongeren uit het speciaal onderwijs fietsen na e-biketraining zelfstandig naar school

    22 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland