30 juli 2014 om 12:01
< 1 min lezen

Multimedia-winkel Almelo doet goede zaken door stijging laptoponderwijs

Doordat steeds meer scholen het gebruik van laptops invoeren in het onderwijs, is de verkoop van computers en tablets flink gestegen. Het Multimedia Center verwacht net als vorige jaar een run op laptops op scholieren. De winkel heeft zich voorbereid op de extra drukte.

Leerlingen van de middelbare scholengemeenschappen Canisius College en Pius X College in Almelo werken al met laptops op school. Ook op andere middelbare scholen en het ROC van Twente wordt het gebruik van computers in de klas steeds meer gewoon. Vorig jaar merkte het Multimedia Center dan ook een stormloop op laptops in de tweede helft van de zomervakantie en verwacht dat nu weer.

Toen was de winkel niet voorbereid op de flinke toename in vraag naar laptops voor scholieren. Het personeel moest toen flink wat overuren draaien. Nu heeft het multimediacentrum maatregelen getroffen. “In de laatste twee weken van de vakantie mag niemand hier vrij nemen”, zegt de eigenaar. “Bovendien hebben we speciale laptops laten maken die geschikt zijn voor scholieren”. De eerste zending uit Taiwan van deze laptops is al uitverkocht. Volgende week komt een nieuwe levering, daarvan is ook al de helft verkocht.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • MBO

    Amsterdamse corporaties controleren automatisch of studenten nog studeren

    Gisteren om 11:37
    • MBO

    Populariteit Ad-opleidingen blijft groeien, maar aanbod stabiliseert

    24 december 2025 om 10:19

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant