14 oktober 2014 om 11:21
< 1 min lezen

Het Grote Gymfeest komt naar Heerde en Wapenveld

In de week van 18 tot 25 oktober wordt er in het hele land bij vrijwel alle gymnastiekverenigingen veel georganiseerd om kinderen kennis te laten maken met de gymsport. Op maandag 20 oktober vind het Grote Gymfeest in zowel Wapenveld als in Heerde plaats. Alle basisschoolkinderen kunnen dan kennismaken met de sport. Dit meldt de Gemeente Heerde. 

Met Het Grote Gymfeest wil ambassadeur Epke Zonderland zoveel mogelijk kinderen kennis laten maken met dansen, gymmen, turnen of springen. De gymnastiekvereniging Pegasus Heerde en Gymnastiekvereninging Wapenveld verlenen haar medewerking om van dit feestje een groot succes te maken.
 
Iedereen die op de basisschool zit kan kennis komen maken met de gymsport op maandag 20 oktober. De toegang is gratis en voor iedereen van groep 3 tot en met 8. In de ochtend vindt het Grote Gymfeest plaats in Wapenveld. Van 10.00 – 12.00 uur is er een opblaasbare tumblingbaan, grote trampoline’s, just dance, klim en klautertoestellen en allerlei opblaasbaar materiaal. ’s Middags van 14.30 – 16.30 uur is het feestje in de Faberhal in Heerde.
 
© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Stem jij morgen voor het onderwijs? Dit zijn de belangrijkste standpunten op een rij

    Vandaag om 16:06
    • Basisonderwijs

    Aanvullende onderwijsbegroting met 400 miljoen extra aan bezuinigingen aangenomen door Eerste Kamer

    Vandaag om 14:52

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland