24 februari 2015 om 11:47
< 1 min lezen

Leerlingen vwo proeven medische en technische studies

Vijftien leerlingen van het vwo hebben deze week geen vakantie, maar nemen deel aan Medicamp op de Universiteit Twente. De scholieren die interesse hebben in een medische en technische opleiding kunnen door dit project zien of de studie iets voor ze is. Dit meldt RTV Oost.

De leerlingen krijgen een rondleiding op de Universiteit Twente. Ze nemen een kijkje bij studies als Biomedische Technologie en Technische Geneeskunde en krijgen zo een indruk van het leven als student. De vwo-leerlingen gaan zelf ook aan de slag met vragen als: ‘Wat gebeurt er met je lichaam als je intensief sport?’ En ‘hoe kun je spierkracht meten?’.

Steeds meer studenten volgens technische studies in heel Nederland. Bij de Universiteit Twente zien ze ook een stijgende lijn in het aantal aanmeldingen voor studies Technische Geneeskunde en Biomedische Technologie.

© Nationale Onderwijgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Universiteit

    Hierom wonen vooral internationale studenten in studentencomplex PITground Sittard

    Vandaag om 16:20
    • Universiteit

    De Nationale Onderwijsgids wenst iedereen een gelukkig 2026!

    Gisteren om 08:36

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant