26 maart 2015 om 14:55
< 1 min lezen

10 april openingscongres Week van het Jonge Kind

Op 10 april is het openingscongres van de Week van het Jonge Kind. Het thema van dit jaar is 'Spelen is meer dan spelen'. Het congres wordt gehouden in Amsterdam. Dit meldt Brancheorganisatie Kinderopvang.

Op het openingscongres zijn er diverse sprekers, onder andere Ruben Fukkink, bijzonder hoogleraar kinderopvang aan de Uva, Job van Velsen, projectleider Landelijke Steunpunt Brede Scholen en Mirjan Alsema, beleidsadviseur Inspectie Kinderopvang van GGD Amsterdam. De ochtend wordt afgesloten met een paneldiscussie met onder andere Ruben Fukkink, Lex Staal en Marjet Winsemius, woordvoerder voor Werkende Ouders.

Aanmelden voor deelname is gratis en kan via de website. Meer informatie over de Week van het Jonge Kind is te vinden op de website van de organisatie

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Zwemleraar opgepakt voor zedenmisdrijf Sint-Oedenrode

    Vandaag om 11:46
    • Cursussen

    CBR: Vanaf begin december geen medische keuring meer bij AD(H)D of autisme

    Gisteren om 08:29

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant