13 april 2015 om 12:39
< 1 min lezen

Uitgeverij Saphati wordt overgenomen door uitgeverij Boom

(Novum) - Koninklijke Boom uitgevers heeft overeenstemming bereikt met 4 Star investments over de overname van de activiteiten van Uitgeverij Sarphati te Ede. Boom maakte dit maandag bekend zonder financiële details te vermelden. Uitgeverij Sarphati geeft lesmethoden uit in het mbo.

Uitgeverij Sarphati bestaat twee jaar en heeft in de afgelopen periode een solide positie opgebouwd in het mbo handelsonderwijs met haar lesmethoden onder de naam De Handelsroute. Sarphati zal zijn activiteiten onder de paraplu van Boom ongewijzigd voortzetten en verder uitbouwen.

Het is de tweede overname door Boom uitgevers in korte tijd. In maart maakte Boom de overname bekend van Academic Service van Sdu Uitgevers. Academic Service heeft in bijna dertig jaar van zijn bestaan een gerenommeerd fonds opgebouwd van management, ICT- en studieboeken.

 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Verkiezingen 2025: wat gaat er gebeuren met het mbo

    Gisteren om 08:41
    • MBO

    Mbo-vacatures staan open, maar het aantal hoogopgeleiden neemt steeds meer toe

    19 september 2025 om 12:53

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland