29 april 2015 om 08:14
< 1 min lezen

Hanzehogeschool Groningen start met de eerste economische MOOC

De International Business School van de Hanzehogeschool Groningen start op 3 mei met een Massive Open Online Course (MOOC). ‘An Introductory Course to Economics at University of Applied Sciences’ is de eerste MOOC die door een Nederlandse hoger onderwijsinstelling wordt aangeboden op het gebied van economie. Dit meldt de Hanzehogeschool.

De MOOC is bestemd voor geïnteresseerden op het gebied van bedrijfskunde, management en/of economie. Een achtergrond op het gebied van bedrijfskunde of economie is niet vereist. De module biedt een goede basis aan bijvoorbeeld scholieren in het voortgezet onderwijs of mensen die een switch willen maken naar een bedrijfskundige opleiding of baan.

Tijdens de vier weken durende module maken de deelnemers kennis met het begrip micro- en macro-economie. De lessen bestaan uit korte videocolleges die wekelijks eindigen met een online quiz. Tijdens de module wordt een discussieforum beheerd door ervaren honoursstudenten van IBS. De colleges worden in het Engels aangeboden en zijn voorzien van ondertiteling in het Russisch, Chinees, Duits en Nederlands. Op de website staat meer informatie over de MOOC en het aanmeldingsformulier. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • Cursussen

    Cursus voor inwoners van Harderwijk die weinig met het openbaar vervoer reizen

    10 september 2025 om 13:49
    • Cursussen

    Radiozenders spelen grote rol in Week van Lezen en Schrijven

    9 september 2025 om 13:43

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht