10 juni 2015 om 18:16
< 1 min lezen

Acht mbo-instellingen strijden voor beste voetbalteam 2015

Op donderdag 11 juni gaan acht mbo-instellingen, verdeeld over 30 voetbalteams, strijden voor de titel 'beste voetbalteam van 2015'. Deze wedstrijden vinden plaats in het trainingscomplex de Toekomst van Ajax. Dat meldt ROC van Amsterdam. 

Het toernooi wordt met een officiële aftrap geopend door wethouder Eric van der Burg. De winnende studententeams zullen hun prijs in ontvangst nemen van Edwin van der Sar (Directeur Marketing & Communicatie Ajax) en Daphne Koster (voetbalster Ajax en Nederlands Elftal).

De organisatie van deze dag is in handen van het flowburo. Het flowburo is het evenementenbureau van het ROC van Amsterdam. Onder begeleiding van ervaren projectleiders organiseren studenten verschillende evenementen voor in- en externe opdrachtgevers. Dit doen zij vaak in samenwerking met studenten van andere opleidingen zoals Sport & Bewegen en Cultureel Organiseren.

Steeds meer scholen zetten zich in voor een gezonde school. Dit wordt veel gedaan met gebruik van de Gezonde School-aanpak. Deze aanpak ondersteunt scholen bij het structureel werken aan gezondheid op school. De aanpak gaat uit van wat scholen al doen en bouwt hierop voort. Een school kiest hierbij zelf uit gezondheidsthema’s om activiteiten uit te voeren. Op een Gezonde School zouden scholieren beter presteren en docenten beter werken. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Docent laat zijn eigen leerlingen een nieuwe tatoeage voor hem ontwerpen

    Gisteren om 10:14
    • MBO

    Mbo’ers uit Amsterdam mogen nu ook met korting sporten bij het Universitair Sport Centrum

    9 december 2025 om 13:25

Aankomende evenementen

10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland