7 september 2015 om 17:03
< 1 min lezen

Innovatiechallenge open voor ideeën studenten

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu start met een Innovatiechallenge om het leven in de stad gezonder en aangenamer te maken. Tot 30 oktober 2015 kunnen universiteiten, hogescholen, ondernemers en maatschappelijke organisaties hun slimme ideeën hiervoor aandragen. 

De studenten kunnen bijvoorbeeld nieuwe manieren bedenken voor het schoner en stiller verplaatsen van goederen en mensen in de stad. Andere ideeën kunnen richten op een betere luchtkwaliteit of minder geluidsoverlast. 

Uit alle inzendingen worden de zes meest vernieuwende ideeën onder de aandacht gebracht. Daarbij krijgen drie inzenders uiteindelijk een geldbedrag van maximaal 10 tot 15 duizend euro om hun ideeën verder uit te werken. Klik hier voor meer informatie of om u aan te melden. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Studiefinanciering moet voor alle studenten gelijk zijn

    Vandaag om 15:14
    • HBO

    Chemiestudent Hogeschool Inholland zet zich in voor een groene wereld

    Gisteren om 13:38

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht