30 juli 2015 om 11:02
< 1 min lezen

Tijdelijke huisvesting Rijswijkse scholen bekend

Het college van burgemeester en wethouders heeft een besluit genomen over de tijdelijke huisvesting voor de drie afgebrande basisscholen. Afgelopen vrijdag brandde het scholencomplex af waar de drie basisscholen en een buitenschoolse opvang gevestigd waren. De leerlingen zullen na de zomer definitief een nieuw onderkomen hebben. Dat meldt gemeente Rijswijk.

Tot de brand zaten de leerlingen van de Snijdersschool in verschillende gebouwen. De scholen hebben bij het college aangegeven dat het niet wenselijk is om hun klassen van elkaar te scheiden. Daarom heeft het college de volgende verdeling gemaakt: de J.H. Snijdersschool en de Godfried Bomansschool zullen in het gebouw aan de Burgemeester Elsenlaan worden ondergebracht, waar voorheen het Stanislas College gevestigd was. ’t Prisma zal worden ondergebracht in het hoofdgebouw van de J.H. Snijdersschool aan de Daniël Catterwijckstraat 6.

Gisteren zijn de gemeente en de besturen en directeuren van de betrokken scholen met elkaar overeen gekomen dat dit de meest geschikte locaties zijn. Het gebouw van het Stanislas Collegestaat staat op dit moment leeg door de verhuizing naar een andere locatie. De komende weken wordt er hard gewerkt om het gebouw gereed te krijgen als tijdelijke huisvesting voor de basisscholen.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Gratis theatershow helpt achtstegroepers bij overstap naar middelbare school

    Vandaag om 15:28
    • Basisonderwijs

    Basisschool uit Alkmaar viert verjaardagen leerlingen zonder traktaties

    Vandaag om 14:34

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht