28 juli 2016 om 17:45
< 1 min lezen

Stichting Spring biedt ouders warme maaltijd na kinderopvang

Na de zomer beginnen drie opvanglocaties in Cuijk van stichting Spring met het aanbieden van een warme maaltijd. Op deze manier kunnen ouders ontzorgd worden. Dit meldt De Gelderlander.

Voorlopig gaat het nog om een pilot van de kinderopvangorganisatie.  De pilot duurt tot de kerstvakantie. Er zijn inmiddels genoeg aanmeldingen, gemiddeld toen per locatie, om ermee te starten. Op andere locaties zijn ouders minder enthousiast, daar wordt nog met de pilot gewacht.
 
Stichting Spring gaat werken met een strippenkaart. Tien keer mee-eten op een buitenschoolse opvang kost ouders 32,50 euro extra. Voor een kinderdagverblijf kost dat 27,50 euro extra. Dit is goedkoper omdat de kleinere kinderen ook kleinere porties eten.
 
Als de pilot geslaagd blijkt te zijn, dan gaat de warme maaltijd op deze Springlocaties structureel tot het aanbod behoren.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Hoe belangrijk is het om meertalig voor te lezen?

    Gisteren om 13:30
    • Kinderopvang

    Bouw Multifunctionele Accommodatie voor basisscholen en kinderopvang begonnen

    Gisteren om 09:38

Aankomende evenementen

21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht
28 Jan
Ontdek het KC!
  • Zuid-Holland
29 Jan
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht