20 september 2016 om 17:38
< 1 min lezen

Taalhuis Delfzijl zoekt taalmaatjes

Het taalhuis in Delfzijl is op zoek naar vrijwilligers die taalmaatje willen zijn. Taalmaatjes helpen mensen een op een of in kleine groepjes met lezen, schrijven of spreken. Ook rekenen of het aanleren van digitale vaardigheden is mogelijk. Dat meldt de gemeente Delfzijl.

Alle vrijwilligers krijgen een cursus van vier dagdelen aangeboden van Stichting Lezen en Schrijven. De taalmaatjes krijgen op die manier handvatten om de leervraag bij de klant te achterhalen. De leermiddelen worden gratis aangeboden door het Taalhuis. Taalmaatjes bieden één dagdeel per week gedurende langere tijd hun hulp aan.

Mensen die geïnteresseerd zijn om taalvrijwilliger te worden in Delfzijl, Appingedam of Loppersum kunnen op maandag 3 oktober een speciale voorlichtingsbijeenkomst bijwonen in het Noorderpoortgebouw in Appingedam. De bijeenkomst start om 19.30 uur met een presentatie van Stichting Lezen en Schrijven. Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar s.kamps@noorderpoort.nl.

Geïnteresseerde vrijwilligers die op 3 oktober niet aanwezig kunnen zijn, kunnen contact opnemen met mevrouw I. Kamps via telefoonnummer (0596) 69 29 29 of per e-mail via s.kamps@noorderpoort.nl.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Rob Janssen nieuwe zenderstem van NPO Zappelin

    Vandaag om 11:59
    • Cursussen

    AI-training noodzakelijk, maar er is meer nodig voor de arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant