31 oktober 2016 om 12:20
< 1 min lezen

Minister Dijsselbloem geeft gastcollege Rijksbegroting en Europa aan de HAN

Minister Jeroen Dijsselbloem van Financiën zal vandaag een gastcollege geven aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN), getiteld 'Rijksbegroting & Europa'. Ook zal hij vragen beantwoorden van studenten op het gebied van overheidsfinanciën. Dit melden Rijksoverheid en de HAN.

Het college is bedoeld voor studenten van de economische opleidingen  van de HAN, alsmede andere geïnteresseerden. Dijsselbloem geeft het college op uitnodiging van PvdA Nijmegen, HAN faculteit Economie en Management (FEM) en de lerarenopleiding Economie van de HAN faculteit Educatie (FE). Tijdens de avond kunnen studenten en geïnteresseerden vragen stellen over allerlei onderwerpen op het gebied van overheidsfinanciën. Er kunnen bijvoorbeeld vragen gesteld worden over zijn huidige werk als voorzitter van de Eurogroep. Ook de ins en outs van de rijksbegroting kunnen besproken worden.
 
Dijsselbloem begint het college vandaag om 20.00 uur in de aula van het I/O gebouw van de Faculteit Educatie van de HAN in Nijmegen.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland