19 december 2016 om 14:05
< 1 min lezen

Wethouder Vos geeft prijs aan peuterspeelzaal De Skutterties

‘Geef jij ook de vijf!?’ Dat was het thema van de kleurwedstrijd die werd georganiseerd onder de peuterspeelzalen van Stichting PeuterSpeelzalen Hoogeveen (SPSH). Peuterspeelzaal De Skutterties won kreeg een beweegfeest cadeau. Wethouder Gert Vos van de gemeente Hoogeveen kwam persoonlijk langs om de kinderen de prijs uit te reiken. Dat meldt de gemeente Hoogeveen.

De kleurwedstrijd stond in het teken van het symbool van organisator Jong Hoogeveen, een high five. Alle kleurplaten die door de peuters zijn ingeleverd, hebben een tijd lang een mooie plek gekregen in informatiecentrum Punt H.

De gemeente wil samen met partners, ouders en kinderen een veilige, stimulerende omgeving om op te groeien creëren. Een omgeving waarin alle kinderen uit de gemeente Hoogeveen hun talenten optimaal kunnen ontwikkelen. Met als doel om kinderen meer kansen te bieden als het gaat om bijvoorbeeld onderwijs, werk en meedoen in de maatschappij.

Jong Hoogeveen heeft sinds kort een nieuwsbrief. Aanmelden voor de tweewekelijkse nieuwsbrief kan op www.highfivehoogeveen.nl. Via facebook.nl/jonghoogeveen zijn daarnaast allerlei andere activiteiten in de gemeente Hoogeveen te volgen.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Leesbevorderingsaanpak werkt, kinderen massaal lid van de bibliotheek

    12 september 2025 om 10:57
    • Kinderopvang

    Arnhem start met ‘LOGO30000’-programma voor woordenschat bij peuters

    12 september 2025 om 08:45

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht