17 januari 2017 om 12:53
< 1 min lezen

Congres Jeugd in Onderzoek: ‘Werken met het beste bewijs’

Het programma van Jeugd in Onderzoek, de ontmoetingsplek voor iedereen betrokken bij de jeugdsector, is bekend: twee internationale keynotes, ruim veertig deelsessies en volop gelegenheid om te netwerken. Het thema van het congres op maandag 13 maart 2017 is ‘Werken met het beste bewijs’. Dit meldt ZonMw.

In de ochtend spreken twee internationale keynotes: Michael Little, co-directeur van The Dartington Social Research Unit in Londen rond het thema ‘Werken met het beste bewijs’ en Louis Cauffman, klinisch psycholoog en bedrijfseconoom, over oplossingsgericht werken. De deelsessies worden in de middag aangeboden waarbij inschrijving voor deelname noodzakelijk is.

Gedurende de ontvangst, wisselpauzes en de ruime lunchpauze hebben deelnemers de mogelijkheid om in de foyer te netwerken en de posterstraat en het innovatieplein te bezoeken. Tijdens een posterpresentatie wordt kort en bondig iets verteld over het betreffende onderzoek of bijvoorbeeld een bijzonder praktijkvoorbeeld. Op het innovatieplein worden de laatste ontwikkelingen van ‘wat werkt’ gepresenteerd. Dit kunnen (praktijk-)interventies zijn maar ook technische innovaties in jeugdonderzoek, praktijk en beleid.

Jeugd in Onderzoek is voor iedereen die betrokken is bij de brede jeugdsector. Het doel van het congres is uitwisseling van kennis door interactie, netwerken en de verbinding tussen praktijk, beleid en onderzoek in de hele brede jeugdsector: Jeugdgezondheidszorg, Jeugdhulp, Jeugd-ggz, preventie, justitie, gemeenten, sociaal werk, zorg, onderwijs en opleidingen.

Aanmelden kan via de website www.jeugdinonderzoek.nl/aanmelden. U ontvangt dan een link om u aan te melden voor de deelsessies.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Zuyd Hogeschool komt met 10-weekse hbo-modules voor werkende Limburgers

    Gisteren om 13:42
    • Cursussen

    Twaalf rijexamens uitgesteld omdat wegen lokaal te glad zijn

    Gisteren om 13:34

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant