23 februari 2017 om 15:28
< 1 min lezen

Bijeenkomsten voor werknemers in speciaal onderwijs en praktijkonderwijs

De komende maanden worden er regionale bijeenkomsten georganiseerd voor het voortgezet speciaal onderwijs en praktijkonderwijs. Onderwerpen: de participatiewet, beschut werk en de wetgeving voor de Banenafspraak met doelgroepenregister. De bijeenkomsten worden georganiseerd door het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid in samenwerking met de Sectorraad Praktijkonderwijs en het Landelijk Expertisecentrum Speciaal Onderwijs. Dit meldt Lecso.

Deze bijeenkomsten zijn specifiek voor (stage)coördinatoren, -docenten en mentoren, werkzaam in het voortgezet speciaal onderwijs en praktijkonderwijs. Op 22 maart vindt de eerste bijeenkomst plaats in het bijzijn van staatssecretaris Klijnsma. Onderwerpen die aan bod komen zijn de laatste ontwikkelingen omtrent de participatiewet, beschut werk en de wetgeving voor de Banenafspraak met doelgroepenregister. Er wordt ingezoomd op mogelijkheden en kansen voor samenwerking tussen school, gemeente en UWV. Ook worden goede voorbeelden uit de praktijk gedeeld. 
 
De bijeenkomsten worden verspreid door Nederland georganiseerd zodat er altijd een bijeenkomst in de buurt is. Aanmelden hiervoor kan via www. lecso.nl. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Cursussen

    De Nationale Onderwijsgids wenst iedereen een gelukkig 2026!

    Vandaag om 08:36
    • Cursussen

    Zuyd Hogeschool komt met 10-weekse hbo-modules voor werkende Limburgers

    Gisteren om 13:42

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant