10 april 2018 om 13:25
< 1 min lezen

Hanze en RUG starten campagne om energiestudenten te werven

De Hanzehogeschool en de RUG willen meer energiestudenten aantrekken. In samenwerking met New Energy Coalition gaat vanaf vandaag een wervingscampagne van start. De campagne moet ervoor zorgen dat studenten beter op de hoogte zijn van studieroutes op het gebied van energie. Dat meldt Oog TV.

Op den duur moet er kunnen worden voldaan aan de grote vraag naar energieprofessionals. Door de energietransitie zijn er vanuit allerlei vakgebieden namelijk meer nieuwe vakmensen, professionals en onderzoekers nodig die kunnen bijdragen aan een duurzame toekomst. Te denk valt aan de sectoren energierecht, gedragswetenschappen, economie, architectuur en IT.

De studenten die momenteel studeren in Groningen krijgen als eerste te maken met de promotiecampagne. Na verloop van tijd kan de campagne wellicht ook van belang zijn voor toekomstige studenten of studenten uit andere steden.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Voornamelijk Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg

    Gisteren om 14:08
    • HBO

    Vanaf 2026 kunnen Google en Microsoft vervangen worden voor Europese clouddienst in onderwijs

    Gisteren om 09:46

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg