8 mei 2018 om 14:07
< 1 min lezen

BSO De Buitenboel gaat bloemenweide helpen aanleggen

Tijdens de meivakantie komt BSO De Buitenboel in Gieten in actie voor de bij. Hiermee geeft ze gehoor aan het project Nederland Zoemt. Het plan is om een bloemenweide aan te gaan leggen. Dit meldt de gemeente Aa en Hunze.

Samen met de gemeente wordt bij het gemeentehuis, aan de kant van de Eexterweg, een bloemenweide aangelegd. Deze bloemenweide wordt op 8 mei om 14.30 uur door de kinderen, samen met wethouder Henk Heijerman ingezaaid. Naast het inzaaien van de bloemenweide gaan de kinderen tijdens de themaweken verschillende activiteiten doen. Ze gaan bijenhotels en honingsnoepjes maken, gaan op bezoek bij het vlinderkampje van het IVN en krijgen bezoek van een imker.

Nederland Zoemt is een project van LandschappenNL, Naturalis, IVN en Natuur & Milieu. Het doel van het project is het structureel vergroten van voedselaanbod en nestgelegenheid voor wilde bijen in Nederland.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Jonge slachtoffers toeslagenschandaal demonstreerden zaterdag in Den Haag

    Gisteren om 08:43
    • Kinderopvang

    Gemeente Ede wil in actie komen voor gedupeerde gastouders

    21 november 2025 om 13:16

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht