3 september 2018 om 10:58
< 1 min lezen

Roelof de Vries winnaar van kennisquiz De slimste mens

Journalist Roelof de Vries is de winnaar geworden van De slimste mens. In de finale versloeg hij milieuactiviste Anne Fleur Dekker en schrijver Philip Huff.

De Vries, onder meer bekend van het radioprogramma De Nieuws BV van BNNVARA, won het eindspel tegen Huff door een bekeken tactiek. Hij zorgde ervoor dat hij bij de laatste vraag minder seconden op zijn klok had staan dan zijn tegenstander en maakte het spel met twee goede antwoorden uit.

De winnaar is de opvolger van Quote-hoofdredacteur Sander Schimmelpenninck, die de vorige editie won van het programma van KRO-NCRV. Presentator Philip Freriks (74) werd ook dit seizoen weer vergezeld door historicus Maarten van Rossem, die voor commentaar zorgde.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Kansen voor zij-instromers en arbeidsmigranten op technische arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:35
    • Cursussen

    Rijinstructeur gewond na botsing met lesauto

    18 november 2025 om 09:23

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland